Показать сообщение отдельно
(#48 (permalink))
Старый
Аватар для kashen'ka

kashen'ka вне форума
дайнамдаунамум
Очки: 39,696, Уровень: 48
Очки: 39,696, Уровень: 48 Очки: 39,696, Уровень: 48 Очки: 39,696, Уровень: 48
Активность: 0%
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 

Сообщения: 2,884
Благодарил(а): 1,485
Поблагодарили 2,009 раз в 1,089 постах
Регистрация: 28.02.2006
Возраст: 36
Отправить сообщение для  kashen'ka с помощью ICQ
По умолчанию 01.06.2006, 22:15

мну народилась в 1887 в Латвії у містечку Лібава. взагалі-то це далеченько від Припьяті, але здається радіація доплентала і туди, занадто вже хворобливою дитиною була мну. це дуже погано вплинуло на карьєру моєї мами. вона 10 років сиділа без роботи, доглядаючи мене і мого брата, шо майже на 5 років старший за мну. через півтора роки після мого народження наша родина переїхала у Ростов, а ще через стільки же ми потрапили до Херсона)) тут і зупинились. моя доля була всюди бути наймолодшою і найменшою, ще з дитсадочку. але мну ніколи через це не мала проблем, хіба що десь у 6-7 класах, коли діти дуже жорстокі. хоча мені завжди набридало, що зі мною сюсюкаються. тому у 5 років я наполегливо вмовила батьків влаштувати мене у школу. мене не хотіли брати, через замалий вік, але мої вміння читати, писати, рахувати та розповідати великі вірші Павла Тичини(ненавиджу його) стали беззаперечним аргументом у інтелектуальних баталіях щодо того, чи можна мну довірити почесне місце першоклашки)). мну стала навчатись у школі, але дорослішою від цього не стала, а сюсюкатись зі мною стали навіть більше). угу. особливо після того, як я впала зі сходинок і забила коліно)))))хєхє, весело було))), порвала улюблені свої колготки, рожевенькі такі(((.
була ще одна проблема, мну писала лівою рукою, і тому у моєму зошиті завжди було брудно, як взагалі-то і на манжетах одягу))))). але це пів біди, інколи мну плутала у котрий бік писати, і писала не з лівоНАправо, а навпаки))). шкільний психолог наполегливо наказала батькам не перевчати мну писати правою рукою, але після першої моєї "трійки" за брудний зошит(і першої ж моєї слізно-волаючої істерики через неуспішність) мамця мну перевчила. тепер пишу обома, малюю обома, граю обома, жестикулюлю обома...)))))))

писи: а пророцтва психолога справдились)) егеж))) тепер мну сімейний, такий собі, домашній монстр))))


Камень, как камень,
Качусь, как могу.

Последний раз редактировалось kashen'ka, 01.06.2006 в 22:28. Причина: стіки тафтологій, просто жах!!!
Ответить с цитированием