Показать сообщение отдельно
(#19 (permalink))
Старый
Аватар для Marla

Marla вне форума
i feel so shity
Очки: 29,076, Уровень: 41
Очки: 29,076, Уровень: 41 Очки: 29,076, Уровень: 41 Очки: 29,076, Уровень: 41
Активность: 0%
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 

Сообщения: 1,987
Благодарил(а): 937
Поблагодарили 2,112 раз в 1,095 постах
Регистрация: 19.05.2006
Адрес: я живу?....(ХерЗона у більшості випадків)
Возраст: 33
Отправить сообщение для  Marla с помощью ICQ
По умолчанию 11.10.2007, 09:12

....для мене ДИКО - то відсутність душу))),а всьо інше -будь-ласка..
))) це можуть бути гори....але у 200метрах повинен бути душ...пофіг де,і пофіг який...хоча б водоспад якийсь там із крижаною водою...можу не жерти,не пити,не тр**сь,...але помитись нада...
...не розумію ні тих,ні іншим...я маю на увазі дикий відпочинок -тоже лайно,бо за 3 доби від всіх починає тхнути так,шо не хочеться ні сонця,ні сексу,ні рок-н-роллу...
...комфортний,такий вилизаний,кінчєно-солодкий(мускатний горіх??**) тоже не прикольно,бо швидко набридає..
...хоча то тоже ...відносно ситуації...
якщо з меном ..то реал...краще хоча б з мінімальним комфортом,бо знову ж таки...у кожного СВОЯ романтика..
...єслі з друзями -то дико,бо ДУЖЕ весело..коли спальників 2,а вас 8...і хтось посіяв бег із їдлом..,а гроші просрали на пиво...)))
...єслі з батьками -то то не відпочинок...на щоб вони там не розводили...усілякі турції,єгипти - КІЗЯККК(як казав макс)нє нада..
п.с.хоча самий афігєнний відпочинок запам"ятався так - общага(чешська,щоправда),багато студентів,котрих ти не розумієш(і вони тебе тоже),чудова дівчинка Єва(котрій пофіг на те,шо...на все пофіг)і запах масла(фарби)...крутааааа...а да...ще багети по 39крон,прага і т .д))але Єва всеодно кручє..


///just remember..the death is not the end................................
Ответить с цитированием
Эти 4 пользователей сказали Спасибо Marla за этот пост:
CagucT (11.10.2007), kashen'ka (14.10.2007), wouldnt_even (11.10.2007), Деянира (12.10.2007)