Тема: ПРОЗА
Показать сообщение отдельно
(#191 (permalink))
Старый
Helia
Гость
 
Сообщения: n/a
По умолчанию 18.08.2007, 00:08

СЬЮЗі, ГНОМ та іНШі
(історія одного зцілення)

камон, ми їдем на аляску
а там збудуємо фазенду
й посадим соняхи у сніг ...
Арне-Віґанд Баґанц

дійові особи

сьюзі – молода зваблива стриптизерка з потрясними формами, вбрана в помаранчове бікіні.
гном – маленький курдупль з довгою заскубленою бородою, вдягнений як попало.
першоклясниця – противне дівчисько семи років у шкільній формі, в білих гольфиках і з великими білими бантами, коліна запацані зеленкою.
омонівець-заїка – вдягнений по формі.

антураж

сцена по периметру обтягнена колючим дротом, лише в одному місці стоять ворота-детектор (такі, як в аеропортах), крізь ці ворота персонажі й потрапляють на сцену. біля воріт вартує омонівець-заїка. посеред сцени стоїть дорожний знак: синє коло з написом: “БОГ 50м”

дія

омонівець-заїка на посту; до воріт підбігає гном

гном: швидше, швидше!!! пусти мене!!! мені дуже треба!!!
омонівець-заїка: (стає йому на шляху) н-н-н-н... нароктики, зб-б-б-б... роя, г-г-г-г... острі предмети?
гном: та нічого в мене нема...

гном шмигає в омонівця під рукою й пробіга крізь ворота; ворота починають неприємно пищати; омонівець біжить слідом за гномом й кілька хвилин ганяється за ним по сцені, нарешті ловить його і тягне за шкірку назад, ворота замовкають

омонівець-заїка: п-п-п... оказуй, щ-щ-що в ки-ки-ки... шенях...
гном: (кривляється) ки-ки-ки... шенях... (витяга з кишені парабелум й віддає омонівцю) д-д-д... ивись не за-за-за... губи...
омонівець-заїка: (забира парабелум) п-п-п-п... роходь...

гном проходить, цього разу ворота мовчать, гном сідає на підлогу, спершися спиною на знак “БОГ 50м” і щось собі міркує; до воріт підходить сьюзі

омонівець-заїка: (здивовано оглядає її помаранчове бікіні) н-н-н-н... наркотики, з-з-з-з-з-з... з-з-з-з-з-з... з-з-з-з-з-з-з-з... (розпачливо махає рукою) п-п-п-п... п-п-п-роходь...
сьюзі: мерсі... (входить на сцену й заклопотано роззирається навсібіч) о-ля-ля... (підходячи до гнома) тут не зайнято???
гном: (обертається до неї) ні фіга собі...
сьюзі: як-як?
гном: що-що?
сьюзі: можна тут біля вас посидіти?
гном: так, прошу, тільки я злий сьогодні...
сьюзі: (сідає теж спираючися на знак спиною, так що тепер гном і вона сидять спина до спини) а що таке?
гном: заїка парабелум забрав...

несподівано крізь ворота на сцену влітає першоклясниця на іржавому рипучому самокаті; ворота починають пищати, омонівець зривається бігти за правопорушницею; першоклясниця несамовито їздить довкола знака “БОГ 50м”, намагаючись розвинути гіпершвидкість; несподівано кермо її самоката вивертається й вона з гуркотом летить шкереберть, задравши ноги

першоклясниця: (полежавши кілька секунд, задоволено) ф-у-у-у-х, накаталася!

нарешті підбігає захеканий омонівець-заїка, під одну руку бере першоклясницю, під іншу самокат й викида їх за ворота

гном: я щось знаю про пінгвінів, але не скажу...
сьюзі: ну скажіть!!!
гном: не скажу!!!
сьюзі: ну скажіть, будь-ласочка!!!
гном: а що мені за це буде?
сьюзі: (якусь мить думає) я попрошу заїку, щоби він віддав парабелум...
гном: ок... (робить велику багатозначну паузу) пінгвіни, сьюзі, це насправді не пінгвіни – а янголи!!!
сьюзі: (здивовано) звідки ви знаєте моє ім’я?
гном: не скажу!!!
сьюзі: ну скажіть, будь-ласочка!!!
гном: а що мені за це буде?
сьюзі: (не думаючи ні секунди) стриптиз, але пізніше...
гном: от коли станцюєш, тоді й скажу...
сьюзі: (здвигає плечима) ну добре, а з чого ви взяли, що пінгвіни – це янголи?
гном: у них там на небі демографічний вибух! знаєш, що таке демографічний вибух?
сьюзі: це вибух, відповідальність за який на себе взяла терористична організація демографів!
гном: ну да, щось тіпа цього...
сьюзі: і що?
гном: і через цей вибух їм там більше ніде жити, тому вони тікають на землю...
сьюзі: а при чому тут пінгвіни?
гном: (повчально) і вселяються в пінгвінів...
сьюзі: ну а чого саме в пінгвінів?
гном: а в кого б ти вселялася на їх місці?
сьюзі: (трохи поміркувавши) у ведмедиків, у маленьких ведмедиків!
гном: дурепа! у маленьких ведмедиків – великі проблеми...
сьюзі: (задумано) да?
гном: да!
сьюзі: а в пінгвінів?
гном: а в пінгвінів нема проблем!!!

по цих словах у ворота знову вривається першоклясниця на самокаті; повторюється те, що й першого разу, потім омонівець підбарає її і знову викидає за ворота разом з рипучим самокатом

сьюзі: (починає схлипувати й по її щоках біжать сльози) це несправедливо...
гном: що? що несправедливо?
сьюзі: (сильно схлипуючи) бачили пінгвінів у зоопарку?
гном: бачив і що?
сьюзі: це теж янголи?
гном: теж!
сьюзі: але ж янголів не можна тримати за ґратами... (гірко плаче)
гном: заспокойся, чого ти, дурненька? їх там годують...
сьюзі: не заспокоюся!!! (ще дужче плаче)
гном: ну будь-ласочка!
сьюзі: а що мені за це буде?
гном: от я тобі зараз скажу, звідки я дізнався твоє ім’я...
сьюзі: (схлипуючи) кажи...
гном: (придумує на ходу) я... я... мені... це... короче...
сьюзі: (раптово) мовчи... не говори нічого...
гном: чому?
сьюзі: це й так був найкращий день у моєму житті, я більше нічого не хочу...

сьюзі встає і починає рухатися довкола знаку “БОГ 50м” немов довкола шеста, вона виконує потрясний стриптиз без музики, вона рухається просто шалено й заводить усю чоловічу частину зали, а жіночу примушує червоніти й неспокійно йорзати по кріслах, наприкінці свого танцю вона повертається до зали й почина гратися своїми помаранчовими стрінґами, то повільно стягуючи їх, то знову вдягаючи; гном відповзає до колючого дроту й з захватом все те споглядає

гном: (важко дихаючи) відпочатку була мова про шерше ля фам... (починає марити) дощ, врятуй мене, врятуй... а потім виростуть соняхи... я теж щасливий...

по цих словах першоклясниця втретє вривається в ворота; цього разу омонівець вже не наздганя її, він психонувши дістає гномів парабелум й майже не цілячись стріляє в противне дівчисько; те, картинно змахнувши руками й зойкнувши, падає додолу, самокат ще якусь мить їде по інерції й сумно висне на колючому дроті

гном: він убив її...
сьюзі: він її вбив...
гном: на смерть...
сьюзі: (погоджується) на смерть...

парабелум випада омонівцю з рук, він хапається за голову, рве волосся, підбігає до першоклясниці й стає перед нею на коліна, безсило опустивши руки

сьюзі: а хтось би мріяв заціловувати кожен сантиметр її тіла, якби вона виросла...
гном: а, може, вона б стала водійкою трамвая, бачиш як вона любила свій самокат???
сьюзі: або місіонеркою в сибіру – несла б добро усім!
гном: або медсестрою в вендиспансері... лікувала б студентів...
сьюзі: або грала б у футбол...
гном: (заперечливо) жіночий футбол – це огидно...
першоклясниця: (раптово зривається з підлоги) бе-бе-бе-бе-бе... (корчить омонівцю страшні рожі)
омонівець-заїка: (перелякано хапається за серце) ****, засранка мала, а шоб тебе блядь!!!!! (починає посміхатися й по його щоках течуть сльози...)

завіса

(Сашко УШКАЛОВ)
Ответить с цитированием
Эти 3 пользователей сказали Спасибо за этот пост:
kashen'ka (08.11.2007), Marla (19.08.2007), Painkiller (18.08.2007)