Показать сообщение отдельно
(#18 (permalink))
Старый
FreedOm(:
Гость
 
Сообщения: n/a
Space 10.12.2006, 21:37

Цитата:
Сообщение от КоКа
знач так.. мя пощастило на ці визідні поїхати в селуху до знайомих (Хер. область - с. Львове), також кожного літа їздьу в Вільне запоріжжя (Мик. обл.)
так от про що тема.. кароче оте Львове, як і інші села зараз занепадає... раніше там були кращі ферми на всю Україну.. а зара - розвалля. Село розташоване а березі Дніпра (тільки зі скали спуститися - і вже в воді) а тепер в селі взагалі немає в людей води в кранах (!!!) працювати вже нема де, все викуповується приїзжими та іноземцями уссякими...
І я впевнена, це не єдиний приклад такого занепаду в українських землях.
Хто в цьому винен? Які ваші думки щодо цієї ситуешн? може, так і поввинно бути?! (тіпа СІТІ ФОРЕВА)))
уважненько слухаю. та конспектую...
Катюша начни с себя : куби козу и выращуй иё гдето на балконе , она даст патомство и будет у тебя всё супер
Ну а вообще ето изза того что в нашей стране степная зона полнастью разрушена ГЕС(Гидро Електро Станциями) и панастраивали в 60 годы... Плюс ко всему аграрная промышленость умирает потихоньку на нашых землях в связи с тем что неблагоразумное использование земли происходит + неухажывание (( Ето очень очень мало я сказал много перечеслять бесконечно но вот что я скажу многии кто щас берётца за аграрный бизнес палучают ОГРОМНУЮ прыбиль , так как у нас канкуренции почти нет
Ответить с цитированием