Показать сообщение отдельно
(#53 (permalink))
Старый
Аватар для Marla

Marla вне форума
i feel so shity
Очки: 29,076, Уровень: 41
Очки: 29,076, Уровень: 41 Очки: 29,076, Уровень: 41 Очки: 29,076, Уровень: 41
Активность: 0%
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 

Сообщения: 1,987
Благодарил(а): 937
Поблагодарили 2,112 раз в 1,095 постах
Регистрация: 19.05.2006
Адрес: я живу?....(ХерЗона у більшості випадків)
Возраст: 33
Отправить сообщение для  Marla с помощью ICQ
По умолчанию 09.12.2006, 20:20

Сьогодні.

....поперлася о 10 ранку до лікарні...провідати,щойно збитого машиною Топора...має хрєновий вигляд та сумнівний запах з рота...нічо" не пам"ятає..та матюкає все навколо...звинувачуючи пі:%*расів у тому,шо сперли його штані та труси...
....ммм...чудове видовище - Топор,замотаний у ковдру плентається подвір"ям до лавки...попалити...дуууже сексуально))...зняли з нього 3-денні тунелі....всьо вухо у крові.."ех,прийдеться знов розтягувати"(цитую...))його засмутив лише ЦЕЙ факт)..наявність тріщини у черепі та пара зломаних ребер його не хвилює....дуже довго прохав 50 коп. на тролейбус,щоб дістатися додому....переборовши свої матитерезені-почуття ...я все-таки залишила його на подвір"ї...та послала нах на 5-ий поверх обласної...

....зачепила Дейва,повалили до гіпермега3,14здатого маркету "Оскар"....пішли лише тому,шо знаходиться навпроти мого дому..)накупили усілякого непотрібу(див. у мислі вслух),..простовбичили у черзі майже пів години...нічо" позитивного,лише стійке бажання КРОФФФІІІІ...ХРИСТИЯНСЬЬЬКООЇЇЇ...ОСКАРСЬКОООЇ...

магаз нічьо так...особливо вразив недороблений ескалатор..з"їжджати на дупі між ними набагато цікавіше....екстім,швидкість,неприємності та таке інше))))..

....з сьогодняшнього дня знаю,шо мене нєфіг дєлать згвалтувати....які ми все-таки ущєрбні,жінки......нада йти качатись))))...


///just remember..the death is not the end................................
Ответить с цитированием