Показать сообщение отдельно
(#257 (permalink))
Старый
Аватар для Marla

Marla вне форума
i feel so shity
Очки: 29,076, Уровень: 41
Очки: 29,076, Уровень: 41 Очки: 29,076, Уровень: 41 Очки: 29,076, Уровень: 41
Активность: 0%
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 

Сообщения: 1,987
Благодарил(а): 937
Поблагодарили 2,112 раз в 1,095 постах
Регистрация: 19.05.2006
Адрес: я живу?....(ХерЗона у більшості випадків)
Возраст: 33
Отправить сообщение для  Marla с помощью ICQ
По умолчанию 26.11.2006, 10:27

а по-моєму не так зовнішність,як самовпевненість та сила))...дівчатка(у тому числі і я)...ведуться на потенційних козлів,...БО...якщо хлопчика бігаю за тобою,підтирає соплі(у разі хвороби),у кишенях має дофіга твоїх улюбленних паличок-смердючок,цілує у носа,у коли починається сварка(ЫЫыы)..та бажає "надобраніч"...щоразу,коли ти закриваєш очі..-коротше..такої шаленопристрасноїособи вистачає на тиждень-два..тестовано життям,..шо дівчатка віддають перевагу гарнесеньким шматкам м"яса,котрі мають їх мозок..і не тіки" протягом 25 год. на добу..а ще періодично зникають..ага..гггг...коротше треба бути ублюдком,щоб закохати у себе гьорлу...))))))менше уваги,парні..
..зовнішність все-таки має немале значення..гг..от мій сітуешн досі ніхто не зрозумів...мій екс-коханець мав ідеальну зовнішність,ну,як для френдлі-факінгу він взагалі був за бест..темна шкіра,гарний зад,чорні очі та таке інше))..відсутність мозку,зате наявність вічногобажаннятрахатись..?.......а мій мен(у два рази менше сексу,та частіші візити додому,до мами)є повною протилежністю афігєнносексуальномуідеалу,...біла шкіра,зелено-блакитні очі,хоча не менш класний зад(та й весь баді у цілому)..але ж мій чоїз випав саме на цього хлопчика(прасцітє,мужчіну)...чого так?...а фіг його знає..навєрноє ето любофь..


///just remember..the death is not the end................................
Ответить с цитированием
Эти пользователи сказали спасибо Marla за этот хороший пост:
Ларфушенька (28.02.2008)