Показать сообщение отдельно
(#19 (permalink))
Старый
696
Гость
 
Сообщения: n/a
По умолчанию 06.06.2006, 19:57

Цитата:
Сообщение от General
Мое мнение такова ,нам Украинцы,не нужны ни янки,ни москаль.Оба государи интересует свои выгоды.Украина должен стать по-настоящего независимый.нейтральный,как Щвейцарии,По сему виной ,еще раз заявляю, КУЧМА,Он ничего не делал,КУЧМУ ГЕТЬ
що за дивна звичка все ,,пагане,, називати кучмізмом і винити Л.Кучму в усіх гріхах?!
я наприклад не вважаю його таким страшним ворогом народу! За роки його президентства було буже багато кризисних моментів, коли Україна була в великій небезпеці! а доречі тогочасний президент Леонід Данилович не давав розввитку цим проблемам.

А щодо того, що нам не треба нічия підтримка - то це ти марно кажеш. Ми - дуже слабка держава, і нам потрібна чиясь допомога. я не люблю американців і тому вважаю, що Росія - чудовий варіант.

і щодо питання США: як тут вже казали вони нами взагалі не цікавились, а тут прийшов Ющенко і тут БАЦ! і ми всім сопливим американцям потрібні, і вони нам треба! Я гадаю, що там живуть, як вже сказано в темі ,,недалекі люди,, і вони нам не треба! не вони нам газ дають! не від них ми залежимо!!! нам треба налагоджувати стосунки з країнами близького заграниччя. тобто з Росією.
Ответить с цитированием